حریم خصوصی

مجموعه آکاتولز برای تعامل درست و قانونی با مشتریان از طریق وب سایت نیاز به اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی،شماره تلفن همراه،شماره تلفن ثابت و ایمیل دارد که این اطلاعات توسط خود مشتری در پنل کاربری مشتریان وارد می شود و به دلیل لزوم صدور فاکتور خرید برای مشتریان حقیقی کد ملی و برای مشتریان حقوقی کد اقتصادی و شناسه ملی لازم است. اطلاعاتی که توسط مشتری وارد می شود تنها اطلاعات مرجعی می باشد که سایت می تواند از طریق آن با مشتری ارتباط بگیرد.

مشتریان می توانند آدرس،نام و شماره تلفن شخص دیگری را برای خرید ارائه دهند که این اطلاعات صرفا برای همان سفارش مورد استفاده قرار می گیرد.

 • کلیه فعالیتهای مجموعه آکاتولز بر مبنای قوانین تجارت الکترونیک و اصناف ایران بوده و برای ارسال فاکتور به همراه کالا نیاز به درج نام و نام خانوادگی،شماره تلفن وآدرس می باشد.
 • مجموعه آکاتولز طبق قوانین حقوق شهروندی ایران،خود را موظف به حفظ اطلاعات شخصی مشتریان می داند و این اطلاعات در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
 • مسئولیت حفظ رمز عبور و اطلاعات شخصی بر عهده خود کاربران است و نبایستی توسط خود فرد در اختیار شخص دیگری قرار بگیرد.

کاربران گرامی توجه داشته باشند که راه های ارتباطی ما با شما فقط از طریق شماره ها و ایمیل های ثبت شده در سایت انجام می گیرد و هرگونه پیامی به نام مجموعه آکاتولز به غیر از موارد ثبت شده در سایت مورد تایید این مجموعه نبوده و از شما عزیزان خواهشمند است در صورت برخورد با چنین مواردی لطفا اطلاع رسانی فرمائید تا جلوی سوءاستفاده های احتمالی توسط کلاهبرداران گرفته شود.

مجموعه آکاتولز تمام تلاش خود را به کار می گیرد که تجربه خریدی آسان ، به صرفه و ایمن برای همه هموطنان خود ایجاد نماید.لذا از شما عزیزان خواهشمند است ما را با نظرات ،انتقادات و پیشنهادات خود در هر چه بهتر نمودن خدماتمان یاری نمایید.

راههای برقراری ارتباط با ما:

تلفن ثابت : 02833575179

موبایل : 09120557671

موبایل : 09199720087

ایمیل: info@akatools.ir

 

7 روز ضمانت بازگشت

برای اطمینان خاطر شما عزیزان از خریدتان،مجموعه آکاتولز اقدام به راه اندازی ضمانت برگشت کالا نموده است که شرایط استفاده از این امکان به شرح زیر می باشد :

 • توجه شود گارانتی برگشت شامل کالاهایی می باشد که در کنار مشخصات کالا عنوان گارانتی برگشت قید شده باشد و مدت زمان برگشت کالاها ممکن است با هم متفاوت باشد.

 • توجه شود منظور از برگشت کالا این است که چنانچه با رعایت شرایط زیر کالا به مجموعه آکاتولز برگشت داده شد ،آکاتولز کالای صحیح و مورد نظر مشتری را دوباره برایشان خواهد فرستاد.

1 – اولین قدم ضروری برای استفاده از این امکان پر کردن فرم برگشت کالا در سایت می باشد.چنانچه مشتری بدون پر کردن این فرم اقدام به برگشت کالا نماید هیچ گونه اقدامی جهت برسی کالا عودتی انجام نمیشود.

2 – عدم مطابقت کالای ارسال شده با کالای سفارش داده شده از لحاظ مدل و برند و مشخصات کمی و کیفی (توجه شود که رنگ محصول قابل تغییر می باشد و جزو دلایل برگشت کالا نمی باشد) در این حالت در صورت عدم استفاده کالا هزینه برگشت کالا به عهده مجموعه آکاتولز می باشد ولی بایستی نحوه ارسال با مجموعه هماهنگ شود.

3 – عدم کارکرد صحیح محصول : کالاهای موتوری چنانچه طبق مراحل قید شده در اطلاعات محصول مورد استفاده قرار گرفت ولی ایراد فنی داشت توسط مشتری برگشت داده شده و پس از بررسی توسط کارشناسان فنی و تایید، چنانچه قابل اصلاح باشد،اصلاح شده وگرنه تعویض خواهد شد و به هزینه مجموعه آکاتولز برای مشتری ارسال خواهد شد.

 • توجه شود چنانچه پس از بررسی کارشناسان فنی ایراد از نحوه استفاده مشتری باشد هزینه تعمیر وهزینه های باربری از مشتری دریافت خواهد شد.

 • همه کالاهای برقی به دلیل حساس بودن بدون گارانتی می باشد چون حتما قبل از ارسال توسط کارشناسان فنی مورد تست و ارزیابی قرار می گیرد و پس از حصول اطمینان از عملکرد صحیح برای مشتری ارسال می شود .

 

پرداخت در محل

برای راحتی شهروندان استان قزوین،مجموعه آکاتولز درآینده نزدیک اقدام به راه اندازی پرداخت در محل از طریق دستگاه کارت  خوان برای کالاهای با مشخصات زیر خواهد کرد:

1- کالا حجیم نباشد

2- ارزش کالا کمتر از یک میلیون تومان باشد

3- سفارش شما فقط شامل یک مرسوله باشد

4- ارسال فقط از طریق آژانسهای حمل و نقل طرف قرارداد با مجموعه آکاتولز باشد.

 

پشتیبانی 24ساعته

مشتریان گرامی از اقصی نقاط کشور می توانند بطور 24 ساعته سوالات،دیدگاهها و مطالب خود را از طریق برنامه های پیام رسان قید شده در سایت شامل پیامک،واتس اپ،اینستاگرام و ایمیل برای ما ارسال کنند و در اولین  فرصت به تمام پیام ها جواب داده میشود.

 • نکته قابل ذکر تماس های تلفنی در ساعات کاری جواب داده میشود اطلاعات تماس به طور کامل در صفحه تماس با ما ذکر شده است.

 

تحویل اکسپرس

مجموعه آکاتولز اقدام به راه اندازی تحویل فوری محصولات خود در استان قزوین،شهر تهران،شهر کرج ،شهر زنجان و شهرهمدان کرده است.

چنانچه در توضیحات کالا ارسال فوری قید شده باشد،محصول خریداری شده در شهر قزوین در همان روز و در بقیه شهرهای یاد شده
طی 24 ساعت کاری پس از خرید برای مشتری ارسال خواهد شد.

ارسال داخل شهر قزوین با آژانس های حمل ونقل و درب محل بوده و در بقیه شهرهای یاد شده با سواری های خطی و تحویل در دفتر پایانه خواهد بود.البته مشتریان می توانند با هماهنگی دفتر پایانه مقصد کالای خود را از طریق پیک های داخل شهری در محل نیز دریافت کنند.

 

روش های خرید کالا

 • راهنمایی ثبت سفارش:

مشتریان می توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند.سفارشات فردای روز ثبت سفارش مورد بررسی قرار میگیرد.

 • راهنمایی پرداخت:

   

1) پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی

جهت پرداخت آنلاین ، مشتریان با انتخاب در گاه مورد نظر ، به صفحه مربوط به بانک انتقال پیدا کرده و با استفاده از اطلاعات کارت بانکی شامل شماره کارت ۱۶ رقمی کارت ، رمز دوم پویا ( مطابق دستور بانک مرکزی برای خرید های اینترنتی ) ، کد اختصاصی cvv2 و تاریخ انقضا ، نسبت به پرداخت صورت حساب اقدام نمایند. در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت ، مشتری به صورت خودکار به وب سایت akatools.ir بازگشت داده شده و پیغام حاوی شماره سفارش و پیغام تکمیل خرید دریافت می کند.همچنین اطلاعات کامل خرید اعم از نام محصول و کد محصول مورد سفارش ، قیمت کالا ، و شماره سفارش برای مشتری پیامک می شود. لازم به ذکر است داشتن شماره سفارش به منظور رهگیری سفارش بهتر می باشد.

2) پرداخت به صورت کارت به کارت

مشتریانی که پرداخت آنها از طریق درگاه آنلاین بانکی با مشکل روبرو شده است می توانند انتقال وجه مربوط به سفارش خود را، به شماره کارت:

شماره کارت : 5859831162565369  |  شماره حساب : 2137075744
شماره شبا : IR390180000000002137075744  |  بانک عامل : تجارت  | بنام : علی آهنگری

مهلت پرداخت هزینه سفارشات ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش بوده است و کلیه سفارش هایی که بیش از ۲۴ ساعت در حالت عدم پرداخت قرار گیرند به صورت خودکار لغو خواهند شد. مشتری می بایست پس از انتقال وجه از طریق کارت به کارت به شماره کارت گفته شده ، با تماس تلفنی با شماره های موجود در سایت ، اطلاعات پرداختی شامل وجه پرداختی و ۴ شماره آخر کارت مبدا را به اطلاع کارشناسان مجموعه آکاتولز در واتس آپ برسانند.

توجه : مشتریان در هر ساعتی ، در صورت انجام کارت به کارت می توانند با پشتیبانی ۲۴ ساعته و ارسال فیش واریزی در واتس آپ ثبت سفارش خود را نهایی کنند.

3) خرید تلفنی

مشتریان می توانند با ارتباط با بخش فروش 02833575179 تماس گرفته و پس از هماهنگی با تیم فروش آکاتولز، وجه مربوطه برای خرید کالا را به
شماره حساب ( شماره کارت )  واریز نمایند.

شماره های مربوط به فروشگاه و کارشناسان را در صفحه تماس با ما میتوانید مشاهده کنید

 

ضمانت اصل بودن کالا

امروزه با توجه به گستردگی برندهای موجود در بازار و وجود اجناس تقلبی،مجموعه آکاتولز صرفاً اقدام به فروش اجناس با کیفیت اعم از اجناس ایرانی،اروپایی،چینی و … می نماید.

 • تمام تلاش ما بر این است که با شرکت هایی همکاری کنیم که پاسخگوی خدمات بابت محصولاتی که ارایه می دهند باشند.

 • ما در اطلاعات هر محصولی برند و مشخصات کمی و کیفی آن را قید کرده ایم و مشتری هر محصولی را که خریداری کرده باشد با دقت و حساسیت بالا تمام تلاشمان را می کنیم که دقیقاً طبق فاکتور خریداری شده کالا را برای مشتری ارسال کنیم.

 • چنانچه به هر دلیلی جنس اشتباهی فرستاده شد، ما خود را موظف می دانیم  که هزینه برگشت کالا و ارسال دوباره کالای صحیح را متقبل شویم.

 

ارسال کالا

ارسال کالاهای خریداری شده به روش های مختلفی صورت می گیرد که بسته به محصول خریداری شده،ابعاد، وزن و مقصد می تواند متغیر باشد:

  1- ارسال با پیک شهری ( تحویل طی 1 الی 5 ساعت در سطح شهر قزوین )

  2- ارسال با پست،تیپاکس،کالارسان ( برای کالاهای با حجم کوچک و متوسط – تحویل 1 الی 3 روز کاری از زمان ارسال تا مرکز شهرها)

  3- ارسال با باربری (برای اکثریت کالاهای با حجم متوسط – تحویل 1 الی 3 روز کاری از زمان ارسال تا مرکز شهرها)

  4-ارسال با اتوبوس (برای موارد ضروری- تحویل 1 الی 2 روز کاری از زمان ارسال تا مرکز شهرها)

  5- ارسال اختصاصی با وانت بار یا کامیون ( ویژه کالاهای سنگین و حجیم – تحویل همان روز ارسال نهایت 3 روز از زمان ارسال در مقصد گیرنده )

 

 • انتخاب شیوه ارسال بنا به اختیار مشتری می باشد که پس از تایید سفارش و با هماهنگی با واحد پشتیبانی مجموعه آکاتولز انتخاب می گردد.

 • زمانبندی ارسال توسط باربری ها بنا به عوامل دیگری مثل تکمیل شدن بار و … می تواند متغیر باشد.